Pozici nejsilnější politické strany obhájila Občanská demokratická strana (30,31 % všech hlasů) před TOP 09 (26,23 %) a ČSSD (19,29 %). Další pořadí: Strana zelených 9,12 %, KSČM 6,83 %, VV 4,39 %, Změna pro Prahu 4 – KDU-ČSL, ČPS a Suv. 2,77 % a SPOZ 1,06 %. V přepočtu na mandáty to znamená, že v zastupitelstvu zasedne 16 členů ODS, 14 z TOP 09, 10 z ČSSD, 4 ze SZ a jeden z KSČM.
Zvolení zastupitelé podle stran
Občanská demokratická strana (16 zastupitelů)
1. Radek Lohynský
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 1
38 let, projektový manažer
2. Pavel Caldr
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 2
33 let, ekonomický poradce
3. MUDr. Karel Hurt, MSc.Ph.D. DrSc.
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 2
55 let, lékař a učitel na LF UK
4. Ivana Staňková
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 1
53 let, zástupkyně starosty MČ Praha 4,
5. Patrik Opa
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 3
41 let, ved.obchodu a marketingu PP
6. Ing. Pavel Horálek
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
45 let, starosta MČ Praha 4
7. PharmDr. Petr Fifka
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 3
43 let, farmaceut
8. Jana Kabíčková
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 2
50 let, zást. ředitele Ustavu soc. sl. Praha 4
9. Bc. Jan Schneider
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 1
26 let, ředitel zdravotnického zařízení
10. Ing. Olgerd Pukl
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 4
45 let, techn. ředitel stavební firmy
11. Ing. Blanka Menzelová
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 3
53 let, manažer kvality
12. Bc. Lucie Michková
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
33 let, org. a ekonomický poradce
13. Dana Křivánková-Klisáková
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
34 let, podnikatelka
14. Mgr. Václav Krištof
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 2
46 let, zástupce starosty MČ Praha 4
15. Věra Příhodová
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 3
62 let, radní, zastupitelka MČ Praha 4
16. Mgr. Milan Mikunda
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 1
42 let, živnostník
TOP 09 (14 zastupitelů)
1. JUDr. Jan Kotík
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 2
50 let, právník
2. Ladislav Kunert
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 1
51 let, vedoucí oddělení
3. Ing. Jaroslava Jamnická
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 3
46 let, likvidátorka pojist. událostí
4. Jan Petr
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 1
31 let, ekonom
5. Ing. Kateřina Chalupníková, Ph.D.
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 1
31 let, vědecká pracovnice
6. Ing. Alena Nohejlová
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 2
61 let, ekonomka
7. Helena Lejsková
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 3
44 let, manažerka kvality
8. Ing. Alois Těšitel
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 2
56 let, manažer
9. Bc. Stanislav Šmolík, MBA
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 3
34 let, manažer
10. Mgr. Martin Píša
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
39 let, analytik
11. Mgr. Jana Novotná
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
28 let, odborná asistentka
12. RNDr. Zdeněk Čermák
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
49 let, jednatel společnosti
13. Mgr. Martin Plíšek
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 1
35 let, právník
14. Ing. Jan Vlček
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 2
31 let, vedoucí projektant
Česká strana sociálně demokratická (10 zastupitelů)
1. Mgr. Jan Choděra
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 2
62 let, právník
2. Karel Ptáčník
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 1
63 let, ekonom
3. Drahoslava Krejčová
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 2
48 let, jednatelka společnosti
4. Jan Kolda
obvod: 3
pořadí na kandidátce: 1
64 let, dopravní technik
5. Miloš Hájek
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 1
62 let, ředitel sociálních služeb
6. Ing. Petr Horálek
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 2
33 let, editor
7. PhDr. Karel Šplíchal
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 2
63 let, historik
8. František Kadleček
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 1
57 let, živnostník
9. Ing. Jiří Bodenlos
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
48 let, koordinační pracovník
10. Bc. Radek Juriš
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
35 let, projektový manažer
Strana zelených (4 zastupitelé)
1. Mgr. Petr Štěpánek, CSc.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
45 let, přírodovědec, VŠ pedagog
2. RNDr. Jiří Bendl, CSc.
obvod: 4
pořadí na kandidátce: 1
55 let, přírodovědec, univerzit. učitel
3. Mgr. Alžběta Rejchrtová
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 1
63 let, překladatelka, pedagožka
4. Mgr. Iva Kotvová
obvod: 2
pořadí na kandidátce: 1
51 let, geografka, zast. MČ Praha 4
Komunistická strana Čech a Moravy (1 zastupitel)
1. Ing. Jiří Šelder, CSc.
obvod: 5
pořadí na kandidátce: 1
67 let, učitel